• Dzień Chłopaka

  Dzień Chłopaka (24)

  Dzień chłopaka to święto obchodzone w Polsce 30 września przez nastolatków.
 • Dzień Babci i Dziadka

  Dzień Babci i Dziadka (23)

  Dzień babci. Dzień Dziadka. 21 i 22 stycznia.
 • Walentynki

  Walentynki (48)

  walentynki 14 lutego
 • Sport

  Sport (35)

  Sport i turystyka Przedstawiamy produkty związane z różnymi rodzajami aktywności ruchowej. Bluzy, koszulki, kubki z nadrukiem związanym z ulubioną dyscypliną to idealny prezent dla bliskich osób których pasja jest sport i turystyka.
 • Góry

  Góry (16)

  Koszulka zachód słońca w górach. Przedstawiamy Państwu kolekcję zachód słońca w górach. Propozycja zadowoli wszystkich amatorów górskich wędrówek a także starych górskich wyjadaczy ;) Koszulki z nadrukiem, bluzy, kubki idealnie nadają się na prezent dla bliskich.
 • Dzień Matki

  Dzień Matki (59)

  Dzień Matki, to święto wyjątkowe, podczas którego doceniamy mamy za trud włożony w opiekę nad nami. wWsparcie w trudnych chwilach, ich troskę, pomoc i bezwarunkową miłość. Każda mama w takim dniu powinna poczuć się naprawdę wyjątkowo. Warto więc podarować jej coś w tym dniu. Oferujemy Państwu różnorodny wybór prezentów jakie można podarować mamie w ten ważny dzień.
 • Dzień Nauczyciela

  Dzień Nauczyciela (12)

  14 października w polskim kalendarzu od 1972 roku, pod różnymi nazwami obchodzimy Dzień Nauczyciela. Zawód ten mogą wykonywać ludzie o szczególnym zespole cech ;) Są to często ludzie którzy mają nerwy ze stali jak również wielkie serce. Czasem zdarzy się ktoś naprawdę wyjątkowy i łączy te cechy w jednej osobie. Dzień Nauczyciela to dzień w którym umilamy czas swojemu Belfrowi…
 • Boże Narodzenie

  Boże Narodzenie (73)

  Prezent na Gwiazdkę - Boże Narodzenie Okres świąt Bożego Narodzenia do którego wcześniej należy się przygotować. Teraz jest na to najlepszy czas. Kiedy tylko minie okres wszystkich świętych w sklepach zaczynają pojawiać się choinki i klimat świąteczny. Nie dzieje się tak bez powodu. Najlepiej zakup prezentu zorganizować wcześniej niż zostawiać na sam koniec kiedy tłumy zrobią w sklepie spustoszenie i…
 • Wielkanoc

  Wielkanoc (20)

  Święta wielkanocne obchodzone na tą pamiątkę Zmartwychwstania Jezusa Chrystusa są okazją do składania życzeń wielkanocnych i wysyłania kartek z wielkanocnymi motywami. Wielkanocne zajączki, kurczaczki, malowane pisanki to najpopularniejsze motywy kartek przygotowanych specjalnie na Wielkanoc.

Znajdziesz u nas dużo niebanalnych pomysłów na prezent. Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, to prezentowe szaleństwo. Zatrzymaj się na chwilę w naszym sklepie i poszukaj czegoś dla Twoich bliskich. Znajdziesz tu kubek z nadrukiem idealny dla mamy albo babci oraz dziadka. Dla osób których pasją jest gotowanie mamy piękne fartuchy z nadrukiem. Dla osób uprawiających sporty, dla różnych grup społecznych np. nauczycieli lub strażaków znajdziesz fajny kubek z nadrukiem który będzie wywoływał uśmiech na twarzy obdarowanego. Przemyślany, personalizowany prezent zawsze jest więcej wart niż drogi a nietrafiony. W Ideagraf znajdziesz ciepłe, przytulne bluzy z nadrukiem w różnych kolorach i grubościach. Jakie kto lubi z zamkiem lub wkładane przez głowę tzw. kangurki.